BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 14257437
nr 1425 7437
Bordslampfot
Napoli, porslin. Höjd: 41 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:46:06
150 kr